Montaj & Kurulum


Montaj & Kurulum

Demonte Mobilya ve Her Çeşit Mobilya Montajı, Kurulum Hizmeti

Firmamız, ahşap konusunda 36 senede kazandığı bilgi, birikim ve tecrübe ile markası ve şekli ne olursa olsun. Antre Dolapları, Banyo Dolapları, Çocuk Odaları, Genç Odaları, Giyinme Odaları, Kitaplıklar, Mutfak Dolapları, Özel Projeler, Sehpalar, Sürgü Ray Dolaplar, TV Üniteleri ve Yatak Odaları gibi her çeşit Ev ve Ofis Mobilyalarının bakım, onarımı ile montaj ve kurulumu konusunda hizmet vermektedir.

TELESET, ADORE, ALFEMO, ÇİLEK MOBİLYA VE İKEA, KOÇTAŞ, BAUHAUS, TEKZEN gibi yapı marketlerden veya internetten satın aldığınız demonte mobilyaların montajlarını yaptırmak için gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz.

Mobil Mobilyam olarak, İstanbul’un her noktası ve çevre illere 36 senedir kesintisiz hizmet vermekteyiz. Tüm ev ve ofis mobilyalarınızın bakım, onarım ve montajını sorunsuz şekilde yapmaktayız.

Modüler mobilya sektöründe paketinde demonte olarak teslim edilen ürünlerin kurulumu müşteriye aittir. Paket içerisinde kolay kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj talimatı, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu gibi belgelerin bulunmasına rağmen birçok ürün grubunda müşteriler için bu durum hiçte o kadar kolay olmaz çok zahmetli bir hal alabilir. Bir yapbozun parçaları şeklinde aldığınız yeni mobilyanızın montajı sizi zorlayacak gibiyse sinirlerinizi daha fazla yıpratmadan bizi aramanızı tavsiye ederiz.

Değerli Müşterimiz, karmaşık mobilya planları içinde kaybolup, canınızı sıkmaya, keyifle satın aldığınız bir ürünün montajı için sevdiklerinizle birbirinizi kırmanıza hiç gerek yok.!.. Kaliteli hizmeti, en uygun fiyatla size sağlarız, Mobil Mobilyam mobilya bakım onarımı ve montaj uzmanı, 36 yıllık modüler mobilya montajı, servis, tamir ve özel imalat tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.