Bakım & Onarım


Bakım & Onarım

Her Marka ve Her Çeşit Mobilya Bakım ve Onarım Hizmeti

Firmamız, ahşap konusunda 36 senede kazandığı bilgi, birikim ve tecrübe ile markası ve şekli ne olursa olsun. Antre Dolapları, Banyo Dolapları, Çocuk Odaları, Genç Odaları, Giyinme Odaları, Kitaplıklar, Mutfak Dolapları, Özel Projeler, Sehpalar, Sürgü Ray Dolaplar, TV Üniteleri ve Yatak Odaları gibi her çeşit Ev ve Ofis Mobilyalarının bakım, onarımı ile montaj ve kurulumu konusunda hizmet vermektedir.

MOBİL MOBİLYAM olarak, İstanbul’un her noktası ve çevre illere 36 senedir kesintisiz hizmet vermekteyiz. Tüm ev ve ofis mobilyalarınızın bakım, onarım ve montajını sorunsuz şekilde yapmaktayız.

Mobilya tamiri, adından da anlaşılacağı üzere yıpranmış, zedelenmiş ya da kırılmış olan mobilyalarınızı yirmi iki yıllık tecrübemizle estetiğine ve orjinal olmasına dikkat ederek ve uygun olarak tamir ediyor kullanımınıza sunuyoruz.

MOBİL MOBİLYAM olarak neleri tamir ediyoruz;

Kapı Tamiri; Kapılarda kol, kilit ve cam değişimi, zamanla ortaya çıkan sürtme, düşme, kapanmama gibi problemler.

Menteşe, Kulp, Ayak ve Ray Değişimi; Mobilyaların kırılan yada değişmesi gereken tüm parça ve aksesuarlarının değişimi ve onarımı.

Ray Dolap Tamiri; Raylı dolaplarınızda olan kapı kapanmama, raydan çıkma, sürtme, tam kapanmama gibi ray dolaplarda en sık görülen problemlerin giderilmesi.

Masa, Sandalye, Sehpa Tamiri; Her türlü masa, sehpa, sandalye tamiri, ayak onarımı, yüzey renk değişimi ve gıcırdama problemlerinin giderilmesi

Mutfak Tezgahı ve Dolap Değişimi; Eskiyen veya değişim ihtiyacı hissettiğiniz mutfak dolaplarınızı ve tezgahınızı yeniliyoruz. Şık, zarif, kullanışlı ve ergonomik dolap ve tezgah çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Mutfak Tezgahı ve Dolap Büyütme; Mutfakta buzdolabı yeri büyütme, tezgah altı makine yeri açma. Mutfak tezgahlarınızı ihtiyacınıza göre yeniden düzenleme, alan genişletme,  dolap yeri büyütme vb.

Ofis Mobilyaları Tamiri, Montajı; İşyerlerinizdeki tüm mobilyalar için tamir ve montaj hizmetinin yanısıra ihtiyacınıza göre tezgah, dolap, raf, saklama bölümleri çözümleri

Ayna ve Cam değişimi; Dolap, Portmanto ve Vitrin kapılarında bulunan boy Aynası gibi aksesuarların değişimi

Yer Değiştirme; Ev içindeki mobilyaların yerlerinin değiştirilmesi. Evinizdeki büyük ve sabit dolap, ünite gibi mobilyaların yer değişimi

Değerli Müşterimiz, Sizin için değerli olan ancak kullandıkça zamanla deforme olan mobilyalarınızın bakım ve onarımının sorunsuz şekilde yapılması için gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz. Kaliteli hizmeti, en uygun fiyatla size sağlarız. MOBİL MOBİLYAM mobilya bakım onarımı ve montaj uzmanı, 36 yıllık tecrübesiyle siz müşterilerimizin hizmetindedir.