Üretim & İmalat


Üretim & İmalat

Kişiye Özel Her Ölçüde Özel İmalat

Firmamız, ahşap konusunda yirmi iki senede kazandığı bilgi, birikim ve tecrübe ile markası ve şekli ne olursa olsun, kişiye özel her ölçüde özel imalat; antre dolapları, banyo dolapları, çocuk odaları, genç odaları, giyinme odaları, kitaplıklar, mutfak vermektedir dolapları, özel projeler, sehpalar, sürgü ray dolaplar, tv üniteleri ve yatak odaları gibi her çeşit ev ve ofis mobilyasını siz müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre insan sağlığına uygun, yüksek kaliteli 1. sınıf malzeme ve işçilikle en uygun fiyata en kısa sürede tedarik ederek üretebiliyoruz.

“Ahşaba gönül veren ve yaptığımız işten büyük keyif alan yirmi iki yıllık sektör geçmişinde bir kez dahi olumsuz eleştiri almayan ve yaptığımız her işte müşterilerimizin takdirini alan iki kafadar iki uzman mobilya ustası size bir telefon kadar yakın.”

MOBİL MOBİLYAM olarak, İstanbul’un her noktası, ve çevre illere  36 senedir kesintisiz hizmet vermekteyiz. Tüm ev ve ofis mobilyalarınızın bakım, onarım, montaj ve imalatını sorunsuz şekilde yapmaktayız.

MOBİL MOBİLYAM olarak neler üretiyoruz;

Özel ölçüde antre dolapları,

Özel ölçüde mutfak dolapları,

Özel ölçüde banyo dolapları,

Özel ölçüde yatak odası dolapları,

Özel ölçüde giyinme odaları, gömme dolaplar,

Özel ölçüde kitaplık,

Özel ölçüde TV ve duvar ünitesi ve

Özel ölçüde ofis dolapları ve çalışma masaları.

Özel ölçüde kapılar

Kişiye özel her ölçüde özel İmalat, adından da anlaşılacağı gibi terzi usulü ile yaşam alanlarınızın mimari yapı ve tasarımına en uygun ihtiyaç ve talebinize göre mobilya üretimi gerçekleştiriyoruz. 36 yıllık sektör tecrübemizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.